Przejdź do głównej zawartości

Canpol Babies Radzi (blogsfera)

Tak wiele z nas potrzebuje czasem wsparcia , porady na jakiś temat , nie ze wszystkim trzeba od razu gnać do lekarza.

Z pomocą wychodzą mamy z Canpol Babies. Mamy dzielą się swoim doświadczeniem , swoimi historiami . Ja osobiście skorzystałam bardzo wiele razy z porady , niektóre na prawdę mi pomogły . Dzięki tej stronie żadna mama nie jest sama ze swoim problemem , może poszukać wsparcia u innych dziewczyn , podpytać się , podnieść na duchu .

Canpol Babies ma także strefę "tester" zgromadzone mamy mogą próbować swoich sił jako testerzy , mogą pisać własne porady , które będą oceniane przez inne mamy i 10 najlepiej ocenionych dostanie produkty do testowania .
Mało tego Canpol Babies rozdaje produkty do testowania blogerom , może nie jestem super znana , mój blog dopiero uczy się przekręcać z plecaków na brzuch.  Ja też chętnie zgłoszę swój blog , za równo do testów jak i do zorganizowania konkursu w którym będzie do wygrania super nagroda 

Ale o tym niedługo.

Kochane mamusie , zapraszam was do społeczność Canpol mam , naprawdę świetna atmosfera , bardzo pomocne mamy, super akcje testerskie  :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Konkurs - sposób na niejadka .

Konkurs :)
Kochani mam dla was konkurs :-) od 10.05 -28.05.2018
Temat konkursu "Sposób na Niejadka "
I nagroda adekwatna do tytułu , bo zestaw 
 CUTE ANIMALS od Canpol Babies. Zgłoszenia zostawiamy pod Postem  na Blogu w Komentarzu .
Formy zgłoszeń: Opisowa , Zdjęcie , rysunek .
**()Opisz swój sposób na przekonanie dziecka do jedzenia ,bądź Pokaż na rysunku , zdjęciu
** ()Podaj przepis na zdrowy i pomysłowe danie dla dziecka  , bądź pokaż na rysunku, zdjęciu .
Zdjęcia , rysunki możecie wysyłać na @  bkasia580@gmail.com

Nagroda ")
w Ciągu 3-4 dni od zakończenia konkursu  nastąpi ogłoszenie zwycięzców . Po ogłoszeniu wyników proszę o przesłanie danych do wysyłki , które następnie przekażę do sponsora nagrody .
 Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Wysyłka tylko na terenie Polski
Powodzenia wszystkim :)

Cierpliwości bo miłość juz mam .

Bycie rodzicem to mega wyzwanie . Wyzwanie jedno z największych w życiu . Życie hmm zostaje wywrócone do góry nogami , dosłownie.  Wszystko nabiera innych barw ,innych priorytetów.
Wyzwaniem jest wychowanie na dobrego człowieka i wpojenie odpowiednich wartości . Dla mnie największym wyzwaniem jest nauki cierpliwości ... O matuchno chwilami to ja z nimi wysiadam . Obie się uaktywniają na raz . Jedna che to , to druga zaczyna płakać i weź się rozerwij . Chwila dla mnie ?  Nie mam takiej chwili , jedynie weekend kiedy mąż w domu . Tydzień jest bajkowo ciężki , pot , łzy ale i uśmiechy i przytulachy i buziaki . W rodzicielstwie znajdujemy dwie strony : Najpiękniejsze , duża dawka miłości , uśmiech dziecka , pierwsze słowa itp. I te ciężkie - nauka cierpliwości , wytrwałość (jak ja nie lubię usypiać dzieci) Panna Blanna to typ dziecka , które  jest śpiące , ale nie zaśnie . Szczęście że nie muszę nosić na rękach , wystarczy łóżeczko , obecność i troszkę pobujać , jakieś 30-60 minut , a snu hmm 2…

Powiało, posprzątało, szkód narobiło

Także zapowiadane huragany nastąpiły i u nas , mój pięknie zapowiadający się ogród zmienił się w hmmm dość pokiereszowany skrawek ziemi , kwiaty wyszły z doniczek .
Ja to ja wiem jak wygląda wiatr i co niesie ze sobą .
Najbardziej szkoda mi Oliw, trampolina na której skała jak szalona , cieszyła się bardzo , została złożona na amen , dosłownie .
Poleciałaaaaa wysoko ponad ogrodzeniem doleciała daleko do rowu , oczywiście zbyt piękne było by gdyby leciała w całości , niestety wygląd jej przyprawia o łzy .
Cała została mata do skakania i siatka.
Nóżki oraz stelaż lepiej nie mówić , wszystko w inną stronę bądź rozerwane .
Po dokładnym przeglądzie i poszukiwaniach wszystkie części zostały odnalezione co łatwe nie było .
Dodam iż trampolina była przyciśnięta betonowymi słupkami , także siła wiatru była imponująca .
Domek do zabawy córki został również rozłożony dodatkowo na części mniejsze , z tego to już chyba nic nie będzie .
Natomiast tak potrzebny deszcz ominął nas bokiem , troszkę por…